T Hakkında

Çağdaş hayatın güncel sorunlarınına karşın belki de yaşamı yeniden keşfetmek adına kendine zaman ayırabilen, bu değerli zamanların boşa gitmemesi ve hedefe yönelik en doğru servisleri almak için araştırma içinde olan ve belkide bir anlamda zamana yatırım yapan sizlerin, yani  hepimizin nasıl bir yapı ve kimlerle irtibatta olduğumuzu bilmek en doğal hakkımızdır.

Dolayısıyla iletişim içinde olduğumuz kişi ve kurumları ne kadar çok tanırsak, haklarında ne kadar fazla bilgimiz olursa, şüphesiz duyacağımız güven ve gönül rahatlığımız da aynı ölçüde artacaktır.

TNV Grup ekibiyaklaşık 20 yıldır yurtdışından ülkemize gelen turistlereverdikleri hizmetlerin tecrübesiyleyola çıkaraktamamen yaşadığı yeri yeniden keşfetme merakı ve bu anlamda kültür bilincini geliştirmek arzusunda olan kendi insanımıza yönelik bir proje oluşturdu.

Zamanla bu proje nasıl bireylerin fiziki bünyelerini korumak ve güçlendirmek için A – B  - C gibi muhtelif vitaminlere ihtiyacı varsa “Tarih ve Kültür Bilinci” içindetarih vitamini ihtiyacı esprisinden yola çıkılarak  Tvitamini olarak isimlendirildi ve kısa sürede değişik tarzda özel ilgi odaklı, temalı kültür turları planlayan ve gerçekleştiren bir marka haline geldi.

İlerleyen dönemlerde sadece kültür turları ile değil “Tarihi ve Kültürel Temalar”  içeren pek çok yeni projeleriyle gelişmeye devam eden Tvitamini, özellikle İstanbul odaklı kültürel bilgi ve haberlerin yer aldığı internet yayıncılığı alanında TNV Grup ailesinin baş aktörlerinden oldu.

TNV Grup, Tvitamini markasıyla İstanbul odaklı internet portalı ve kültür turları alanındaki faaliyetleri dışında;
  • Türkiye Seyahat Acentaları Birliği üyeliği ( TURSAB Belge No - A 5919 )
  • Sıcak, samimi yaklaşımlarla hedefe yönelik çözümler üreten ekibi
  • Tamamı Turizm Bakanlığı belgesine sahip profesyonel turist rehberleri
  • Bünyesinde bulunan Limuzin, Klasik Otomobil ve diğer VİP araçları
  • Ülke genelinde partneri olan onlarca konaklama tesisi
  • Alternatifli önerileri ve kurumsal yaklaşımı ile toplantı organizasyonu hizmeti
  • Özellikle ilkbahar yaz aylarında T Catering bünyesinden çıkan lezzetli menü alternatifleriyle özel olarak düzenlenen boğaz tekne turları servisiyle
yerli ve yabancı konuklarına kalitesiyle fark yaratan hizmetler bütünlüğü sunmaya ve tarihe, kültüre merakı olan, yaşadığı mekanlara önem veren, özel zevklere, hobilere sahip, okuyarak ve gezerek keşfetmeye yönelik bir anlayışta olan herkese ilk gün olduğu gibi bugün de saygıyla hizmet vermeye devam etmektedir.