Havaalanı Transferleri

buick1

Yurtdışından ülkemize gelen yabancı misafirlerimizin hakkımızda en önemli düşüncelerinin gelişeceği ilk yer havaalanlarıdır. İlk intiba ve karşılama her zaman her konuda pek çok belirleyici roller oynamıştır. Hangi amaçla olursa olsun ülkemizi ziyarete gelen kişilerin burada geçireceği zamanların anılarında hoş bir tat bırakmasını sağlayacak faktörler aprondan çıktığı ilk anda başlar.

Küreselleşen iş dünyasında özellikle İstanbul’un ön plana çıkması adeta burada geçirilecek zamanın vitrini olması açısından havaalanı transfer hizmetleri son derece önemli bir detay haline gelmiştir.

Bu detayın bilinciyle Tvitamini yabancı misafirleri Türkiye' nin hangi havaalanında olursa olsun profesyonel yönetim ekibinin organizasyonuyla sıcak ve samimi bir ortamda karşılar ve ilk karşılama anından konaklanacak tesise ulaşana kadar aşağıdaki servisleri sağlar;

Yabancı dil bilen transfer yönetim kadrosundan bir yetkili üzerinde misafirlerin isimlerinin olduğu özel hazırlanmış bir karşılama boarduyla buluşmayı gerçekleştirir.

Araç alternatiflerimiz arasında önceden belirtilmiş tercihe uygun olarak dışarıda hazır bekleyen transfer aracımıza yönlendirilir.

Konaklanacak tesise ulaşana kadar transfer yöneticisi tarafından misafirlere İstanbul’la ilgili kısa bilgileri içeren özel hazırlanmış karşılama zarfı ve genel bilgiler verilir. Arzu edilirse tarafınızdan seçilmiş bir karşılama hediyesi de temin edilerek misafirimize sizin adınıza takdim edilir.

Misafirlerin konaklayacakları tesise ulaşıldığında transfer yöneticimiz valizlerin taşınmasına yardımcı olur ve herhangi bir hata olmasını önlemek amacıyla resepsiyonda check in işlemlerini kontrol edip kendileriyle vedalaşır.

Konaklama tesisi - havaalanı transfer hizmeti de aynı titizlikle programlanır ve uygulaması yapılır.

Vip Karşılama

Özellikle yurtdışından gelen yabancı iş adamları için çok özel karşılama hizmetleride uygulanmaktadır. Bu hizmet gelişlerinde uçağın kapısından karşılamayla başlayıp gidişlerinde de uçağın kapısına kadar uğurlanmalarıyla verilmektedir.

Gelişlerde gate bölümünde havaalanından çıkışlarına kadar kendileriyle ilgilenecek özel hostes tarafından karşılanır. Ayrı bir kontuardan hızlıca yapılan vize ve pasaport işlemlerinden sonra bagajlar alınır. Alışveriş yapmak isterlerse porter bagajlarını taşırken Duty free mağazalarına gider ve yine beklemeden özel kasada ödemesini yapar. İlk andan itibaren kendisiyle ilgilenen hostes eşliğinde gümrüklü alandan çıkar ve kendisine eşlik edecek transfer yöneticisiyle buluşturulur.

Gidişlerde de aynı şekilde havaalanında özel hostes eşliğinde güvenlik geçişleri, pasaport işlemleri yapılır ve özel bir konfora sahip Primeclass CIP Salonunda arzu edilirse ikram büfesinden soğuk ve sıcak içecekler alıp dinlenirler. Yine Business Corner bölümünde internet bağlantısıyla işlerine devam ederken kendisine eşlik eden hostes uçuş detaylarını takip eder ve uçuş vakti geldiğinde uçuş kapısına yönlendirilir.